Skip to main content
Home » Rozwiązania mobilne » Prowadź biznes w swoim telefonie
Rozwiązania mobilne

Prowadź biznes w swoim telefonie

biznes-telefon
biznes-telefon

Dzisiejsze realia prowadzenia firmy są nieubłagane. Nie ma Cię w sieci, nie jesteś mobilny i dostępny zawsze, i wszędzie, to nie masz szans na sukces.

Michał Gruszka

Z klientami coraz częściej kontaktują się jedynie przez telefon lub sieć, tym samym rezygnując ze sprzedaży stacjonarnej. Dzięki temu tną koszty co jest szczególnie ważne w czasach spowolnienia gospodarczego, oraz mogą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, również za granicą. Do prowadzenia takiej działalności potrzebne są sprawnie działające usługi teleinformatyczne i telekomunikacyjne dostępne w rozsądnej cenie. Polski przedsiębiorca może przebierać w propozycjach operatorów, posiadających w swoich ofertach szeroką gamę usług pozwalających pozostać w stałym kontakcie bez drenowania naszych portfeli. Przykład? Nielimitowane połączenia głosowe dostępne za jednakową miesięczną opłatę ryczałtową.

Nie gorzej jest z dostępem do szerokopasmowego dostępu do internetu. Szczególnie powodów do narzekań nie mają mieszkańcy miast gdzie łącza 60-120 Mb/s są powszechnie dostępne w ofertach kablowych. Rozwój technologii mobilnych również nadąża za potrzebami klientów. W sieciach komórkowych standardem stały się nielimitowane oferty dostępu do internetu, w których otrzymujemy pakiet danych po wykorzystaniu którego nie tracimy połączenia z siecią i nie są nam doliczane dodatkowe opłaty. Jedynie sieć zwalnia do rozpoczęcia nowego okresu rozliczeniowego bądź wykupienia dodatkowego transferu. Szybkość transmisji nie odstaje tu od ofert kablowych.

Mając do dyspozycji narzędzia – komputery, smartfony, tablety, oraz usługi na wysokim technologicznym poziomie, możemy je sprawnie wykorzystać w realizowaniu biznesowych celów, obsługi klienta oraz oferowania towarów i usług w dowolny punkt na świecie. Bezpośredni kontakt z klientami uzyskamy przy pomocy dostępnych internetowych platform sprzedażowych, na których realizowanie obsługi klienta i sprzedaży możliwe jest na dowolnym urządzenia podłączonym do internetu – czy to kablowym, czy bezprzewodowym.

Posiadanie smartfona i usługi internetowej w nim, daje nam możliwość zabierania biura, a także w zależności od profilu przedsiębiorstwa, całej firmy ze sobą. Dzięki tabletowi czy smartfonowi możemy udać się do klienta, zaprezentować na jego ekranie produkty, sprawdzić czy aktualnie znajdują się w magazynie i złożyć zamówienie. Fakturę zakupu wygenerujemy na miejscu na powiązanej z platformą aplikacji i natychmiast prześlemy klientowi e-mailem. Nowoczesny i sprawnie działający biznes to już nie tony papierowych rachunków i nadmiar etatów. To sieć i technologia wspólnie pozwalające dotrzeć do klienta szybciej, taniej i dalej.

Next article