Home » News » Stacje MOYA – razem po drodze na święta!
Idą święta

Stacje MOYA – razem po drodze na święta!

MOYA to dziś najszybciej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. Na terenie całego kraju, przy drogach krajowych, lokalnych, w dużych miastach i mniejszych ośrodkach, znajduje się już ponad 290 stacji paliw w granatowo-czerwonych barwach, a co roku otwierane jest kilkadziesiąt kolejnych punktów. Każdy z nich cechuje się najwyższą jakością oferowanych produktów i usług, a także, co jest niezwykle istotne w dzisiejszych czasach, najwyższym poziomem bezpieczeństwa sanitarnego.


Kompleksowa oferta

MOYA to jednak nie tylko szybkie tempo rozwoju. Każda stacja paliw tej sieci charakteryzuje się atrakcyjną i funkcjonalną aranżacją przestrzeni oraz najwyższą jakością oferowanych produktów i usług. Co ciekawe jako jedyna sieć w kraju, MOYA oferuje swoim klientom trzy rodzaje stacji paliw: tradycyjne – obsługowe z wielobranżowym sklepem oraz Caffe MOYA, automatyczne – wyłącznie dla flotowych klientów biznesowych oraz MOYA express – samoobsługowe dla klientów detalicznych i biznesowych.

Na kierowców odwiedzających punkty MOYA czeka najwyższej jakości paliwo – benzyna 95, 98, olej napędowy i LPG. Na większości stacji dostępny jest także diesel premium, czyli ON MOYA Power, który jest idealnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających kierowców. Klienci mają gwarancję jakości, ponieważ paliwa dostępne na stacjach MOYA są regularnie kontrolowane przez niezależne laboratorium J.S. Hamilton Ltd. – jest to instytucja posiadająca atest Państwowej Izby Handlu.

Stacje obsługowe – znacznie więcej niż paliwo

Stacje paliw to dziś coś znacznie więcej niż po prostu punkty tankowania pojazdów. Na większości obiektów MOYA można znaleźć sklepy wielobranżowe, koncepty kawiarniano-gastronomiczne Caffe MOYA i wiele innych usług, m.in. myjnie, kompresory, odkurzacze, automaty paczkowe, punkty Lotto czy bankomaty. W sieci MOYA większość stacji paliw jest tradycyjna – obsługowa. Każda z nich oferuje najwyższą jakość produktów i usług, a także najnowocześniejsze standardy, jakie obowiązują na krajowym rynku paliw.

Caffe MOYA umożliwia relaks i komfortowy wypoczynek przy aromatycznej kawie oraz jednej z wielu gorących przekąsek typu hot-dog, kanapka czy zapiekanka. Na wybranych stacjach MOYA funkcjonuje rozbudowany koncept gastronomiczny Pizza & Caffe MOYA, w którym oprócz gorących napojów, czyli kawy, herbaty, jak i tradycyjnych przekąsek – hot-dogów, kanapek i zapiekanek – klienci mogą skosztować stripsów z kurczaka w zestawie z frytkami, dorsza w zestawie, wiele rodzajów smacznej pizzy, sycących pierogów i wielu innych potraw obiadowych, a także deserów. Wielobranżowy sklep, wzbogacony o wiele produktów marki własnej MOYA, pozwala zrobić zakupy zarówno na drogę, jak i w celu uzupełnienia domowych zapasów.

Dopełnieniem oferty MOYA są stacje samoobsługowe, które przejmowane obecnie są od sieci eMILA. Jest to świetna propozycja dla klientów, którzy chcą zatankować szybko i w dobrych cenach. Co szczególnie ważne w obecnych pandemicznych czasach – proces tankowania i rozliczenia następuje bez kontaktu z innymi osobami. Stacje te jeszcze przez kilka miesięcy będą funkcjonować w dotychczasowych barwach, ponieważ proces rebrandingu obiektów eMILA na barwy MOYA zaplanowany jest na rok 2021.

MOYA to jednak nie tylko idealna propozycja dla klientów indywidualnych, ale także świetny wybór dla właścicieli firm. Program MOYA Firma (karta flotowa oraz aplikacja mobilna) umożliwia bezgotówkowe rozliczanie się na stacjach MOYA w całej Polsce, utrzymywanie pełnej kontroli nad kosztami oraz uzyskanie stałych, atrakcyjnych rabatów na paliwo. Pozwala także skorzystać ze stacji automatycznych, które są zlokalizowane w strategicznych dla flot miejscach w kraju.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Czystość i schludność obiektów, a także zachowanie wszelkich zasad związanych z przygotowywaniem i przechowywaniem żywności od zawsze jest niezwykle ważne na stacjach MOYA. Tutaj nigdy nie było żadnych kompromisów. Dziś do dotychczasowych, niezwykle restrykcyjnych wytycznych, dochodzi kwestia zachowania bezpieczeństwa klientów w kontekście pandemii.

Firma zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności za swoich klientów i pracowników. Dlatego od pierwszych dni, kiedy w Polsce wprowadzono stan epidemii, Anwim S.A., operator stacji MOYA, rozpoczął wdrażanie zasad minimalizujących ryzyko zakażenia się na stacji paliw. Pierwszym wyzwaniem był montaż szyb pleksi na stanowiskach kasowych – to naturalna bariera między strefą klienta a strefą sprzedaży. Opracowano i wdrożono nowe procedury dotyczące utrzymania higieny i bezpieczeństwa na stacjach – zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Przede wszystkim wprowadzono ścisły reżim sanitarny i ograniczono do minimum bezpośredni kontakt sprzedawców z klientami.

Co więcej, zostały opracowane bardzo szczegółowe harmonogramy częstych dezynfekcji wszystkich obszarów i przedmiotów na stacji, z którymi klient ma kontakt: klamek, toalet, pin-padów, lad kasowych i dystrybutorów. Zostały wyznaczone strefy bezpieczne dla klienta, odgrodzono kasy i lady żółtymi taśmami. Sprzedaż na stacjach odbywa się według dokładnie określonych zasad. W czasie największych obostrzeń z konceptów Caffe MOYA została wyłączona ofertę produktów świeżych, do której należą np. kanapki. Zachowano sprzedaż kawy, hot-dogów, zapiekanek i innych produktów gorących, sprzedawanych – jak to obecnie wymagane: „na wynos” – tylko do spożycia poza stacją.


MOYA to nowoczesne stacje paliw o najwyższych standardach. Oferują klientom kompleksowe, najwyższej jakości usługi. To świetne miejsca relaksu w podróży, w których świetnie odnajdą się także niezmotoryzowani, zwłaszcza w okresie świąt. A wszystko to w pełnym bezpieczeństwie sanitarnym. Zapraszamy na stacje MOYA!

Sieć stacji paliw MOYA

Stacje paliw MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON MOYA Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Część stacji MOYA wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ. MOYA jest najszybciej rosnącą siecią stacji paliw w Polsce.

Next article