święta

TOPICS

Świąteczne pożyczki bez ryzyka

Okres przedświątecznych zakupów to niebezpieczny czas dla naszych portfeli. Z kolei dla sklepów grudzień to najbardziej dochodowy miesiąc w roku. Klienci są kuszeni licznymi promocjami i ofertami zakupów na raty. W ferworze świątecznej gorączki łatwo stracić kontrolę nad własnymi finansami. Każdy chce spełnić marzenia najbliższych, nawet te, które przekraczają nasz budżet.

Golcowe kolędowanie

Rodzinni, autentyczni i ciepli, a przy tym 
podobni jak dwie krople wody. Bracia Golec opowiadają nam o tradycji i ich Świętach Bożego Narodzenia.

Święto stołu

Wieczerza wigilijna była i jest posiłkiem postnym, co nie znaczy ubogim. Według tradycji suto zastawiony stół miał zapewnić obfitość jedzenia i umożliwić korzystanie z wszelkich przyjemności i radości życia w przyszłym roku.

Wyjątkowy prezent

Unikatowość i niepowtarzalność staje się szczególnie ważna w okresie przedświątecznym, kiedy już za chwilę będziemy nie tylko otrzymywać prezenty, ale i wręczać je naszym najbliższym.

Magia świąt

O swoich świętach opowiada nam Beata Śniechowska - pasjonatka kulinarna, blogerka prowadząca autorskiego bloga (beatasniechowska.pl). Zwyciężczyni II edycji kulinarnego Programu MasterChef.

Wigilia diabetyka

Diabetycy nie mają łatwo w czasie Świąt. Tradycyjne dania są pełne węglowodanów… kluski, pierogi, sałatka warzywna z ziemniakami, ciasta. Czy należy sobie wszystkiego odmawiać?