smart

TOPICS

Bądźmy świadomi

O współeczesnym podejściu do ekologii oraz wyzwaniach związanych ze zdrowym i zrównoważonym stylem życia opowiada nam Kinga Rusin.

iDom wart jest swojej ceny

Korzystanie z systemu Inteligentnego Domu, choć pozornie wydaje się kosztowne, nie uszczupla znacząco domowych oszczędności, a przyczynia się do zwiększenia naszego bezpieczeństwa i komfortu życia.

Wymiary mobilności

Dziś, poprzez narzędzia mobilne mamy możliwość bycia dostępnym z każdego miejsca na ziemi. Ale jednocześnie globalność gospodarki i biznesu napędza rozwój mobilności.

Smaki świata

Kuchnia jest zawsze związana z tradycją, historią, regionem. Nie wolno tu porównywać, to tak jakby zestawić ze sobą dwie różne marki samochodów albo dwie pary butów. Nie tędy droga.

Energooszczędne domy przyszłości

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom mieszkania i domy mogą zużywać znacznie mniej energii do ogrzewania. Są ekonomiczne w utrzymaniu, a dodatkowo muszą być zdrowe dla jego użytkowników. W takim domu człowiek powinien czuć się komfortowo. MCBE PK wprowadza certyfikat, który potwierdzi wymagane parametry budynku energooszczędnego oraz jego wpływ na zdrowie użytkowników.

Budujemy dom

Wybór technologii stawiania ścian od razu narzuca nam konkretne materiały budowlane, ociepleniowe i wykończeniowe. Warto więc przemyśleć kilka możliwości już na etapie wyboru projektu domu.