influencer

TOPICS

Idea współczesnego gentlemana

Uważam, że idea gentlemana nie zmienia się wraz z upływającym czasem. Nie ma na to wpływu miejsce zamieszkania – wieś czy duże miasto, Polska lub inny kraj – gentlemanem się jest, a nie bywa.

Silny czy wrażliwy?

Mieć swój styl czy podążać za modą? Okazywać swoje uczucia czy być mocnym jak skała? Jaki musi być mężczyzna XXI wieku? A może nic nie musi?

Niepomaganie to obciach

Okres rozliczania podatkowego i wybierania OPP, którą chcemy wesprzeć naszym 1 procentem to doskonała okazja, aby zacząć pomagać potrzebującym, nie tylko od święta.

Fajnie jest pomagać!

W obecnych czasach, kiedy żyjemy tak zabiegani i skupieni na sobie, bardzo ważne jest, aby otwarcie mówić o pomocy potrzebującym i czynieniu dobra.

Nasze aspiracje są bardzo podobne

Zmysłowy i eteryczny głos Klaudii Szafrańskiej oraz talent muzyczny i kompozytorski Michała Wasilewskiego (Atari Wu) sprawiły, że ten duet szturmem wdarł się na polską scenę muzyczną.

Magia świąt

O swoich świętach opowiada nam Beata Śniechowska - pasjonatka kulinarna, blogerka prowadząca autorskiego bloga (beatasniechowska.pl). Zwyciężczyni II edycji kulinarnego Programu MasterChef.

Golcowe kolędowanie

Rodzinni, autentyczni i ciepli, a przy tym 
podobni jak dwie krople wody. Bracia Golec opowiadają nam o tradycji i ich Świętach Bożego Narodzenia.

Smaki świata

Kuchnia jest zawsze związana z tradycją, historią, regionem. Nie wolno tu porównywać, to tak jakby zestawić ze sobą dwie różne marki samochodów albo dwie pary butów. Nie tędy droga.

Dobre, bo polskie!

Budowanie marki Polski i polskiej kultury poza granicami naszego kraju to, moim zdaniem, przede wszystkim prezentowanie bogactwa naszego kulturalnego dorobku.

Puder i kurz

Reżyserowanie pokazów mody łączy i pozwala realizować wiele moich pasji i fascynacji modą, sztuką, muzyką. To wspaniała i kreatywna część mojej pracy, ale umiejętność zarządzania ludźmi jest w tym zawodzie równie istotna jak wyczucie artystyczne. To dwa równoznaczne oblicza mojej pracy... jak „puder i kurz”.

Bądźmy świadomi

O współeczesnym podejściu do ekologii oraz wyzwaniach związanych ze zdrowym i zrównoważonym stylem życia opowiada nam Kinga Rusin.