ojas to producent skórzanych butów damskich, męskich, młodzieżowych oraz trekkingowych. Właściciel firmy, Wiesław Wojas chciał pracować w górnictwie. Rodzinna tradycja, przekazywana z pokolenia na pokolenie sprawiła jednak, że on również, jak jego ojciec i dziadek zajął się produkcją obuwia i odniósł ogromny sukces w branży obuwniczej.

Marka Wojas istnieje na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Obecnie posiada 156 salonów firmowych w całym kraju. Dodatkowo eksportuje obuwie do innych europejskich państw, takich jak Czechy, Słowacja, Węgry czy Rumunia. Obuwie marki Wojas to także specjalistyczne buty tworzone dla służb mundurowych.

W stacjonarnych salonach Wojas oraz w sklepie internetowym znajdziemy wiele modeli obuwia damskiego, męskiego, młodzieżowego, trekkingowego oraz linię Relaks i Multifunction. Dla wymagających klientów marka Wojas przygotowała kolekcję obuwia damskiego zdobioną kryształkami Svarowskiego Crystals. Modne torebki, plecaki, portfele, paski oraz ozdoby do obuwia uzupełniają kolekcję damską. Mężczyźni oprócz obuwia w ofercie salonów znajdą teczki, torby, paski oraz skarpety.

 

"Buty Wojas są bardzo wygodne i zawsze dobrze leżą mi na stopie, od pierwszej chwili miałam wrażenie, jakby były tworzone z myślą o mnie. Poza tym są przepiękne i świetnie wykonane. Polecam je całym sercem!” – przyznała w rozmowie Barbara Kurdej-Szatan.

 

Obuwie marki Wojas cenione jest nie tylko za klasyczny styl i elegancję z elementami mody, ale również za wygodę. Do produkcji butów firma używa tylko najwyższej jakości, wytrzymałej skóry. Dzięki temu obuwie marki Wojas jest niezwykle komfortowe. Ambasadorami jesienno-zimowej kampanii 2017 są aktorka – Barbara Kurdej-Szatan oraz muzyk i lider zespołu Zakopower – Sebastian Karpiel-Bułecka.

 


 

Opis kolekcji karnawałowej 2017/2018 marki Wojas

Na sezon karnawałowy 2017/2018 marka Wojas prezentuje klasyczne szpilki, jak i czółenka na stabilnych obcasach zdobione fakturowymi motywami. Oprócz standardowej czerni w ofercie znajdują się buty w odcieniach szarości, beżu, złota, srebra i soczystej czerwieni. Kolekcję uzupełniają klipsy do obuwia w formie kokardek lub futrzanych pomponów, wieczorowe torebki, portfele i paski. Wybrane modele zdobione są kryształkami Svarowskiego.

 

„Ta marka jest robiona z myślą o Polakach – uwzględnia ich gusta, potrzeby i muszę przyznać, że świetnie jej to wychodzi. Pochodzę z Podhala, skąd wywodzi się również firma Wojas, więc czuję do niej ogromny sentyment. Uważam też, że powinniśmy wspierać rodzimy biznes.” – podkreśla w ostatnim wywiadzie Sebastian Karpiel-Bułecka.


 

Kolekcja męska to klasyczne czarne i brązowe półbuty wykonane z najwyższej jakości skór. W ofercie karnawałowej wyróżniają się błyszczące półbuty ze skóry lakierowanej. Specjalnym dodatkiem w ofercie męskiej są eleganckie czarne paski i portfele.

Całość oferty znajduje się na www.wojas.pl.